Zábavné dárky pro dvouleté děti

Všechno nejlepší k 2. narozeninám!

Dva roky jsou pro vaše batole velkou událostí. Imaginární kamarádi jsou na oslavě jejich VIP hosty, k jejich partě se přidávají noví plyšáci a celý den se mohou dívat, jak zapalujete dort.

To je paráda, ale jaké dárky k 2. narozeninám pořídíte?

Pokud hledáte zábavné hračky pro dvouleté děti, které jim zároveň pomohou rozvíjet se, rádi vám tady u nás ve Fisher-Price poradíme.

Zde je několik nápadů na narozeninové dárky, které podpoří fantazii vašeho děťátka a budou je bavit po dlouhou dobu.

Pojďme si hrát!

Farma Little People

Uspořádejte party na farmě plné zvířátek. Vaše ratolesti si užijí spoustu zábavy, od líhnutí kuřátek až po krmení prasátek a kraviček. A díky 3 chytrým fázím Smart Stages, kdy hračka roste společně s dětmi, objeví zvuky zvířat, počítání, barvy a spoustu dalšího!

Za zvířátky na farmu

Školní autobus Little People

Nadchněte děti pro jejich budoucí cesty do školy se školním autobusem Little People. Začněte zábavu stisknutím tlačítka Discovery a nechte se unést do úžasné hry plné vzrušujících světel, zvuků a písniček.

První cesty do školy

Hasičský vůz Little People

Vzhůru za zachraňováním! Děti budou nadšené při vysílání hasičky Eriky a jejího partnera hasiče Karsona do akce s hasičským vozem Little People. Při hraní na děti čekají realistické zvuky, fráze a zábavné písničky.

Vyrazte za dobrodružstvím

Letadlo Little People

Připoutejte se a vzhůru za vzrušujícím dobrodružstvím s letadlem Little People! Když děti posadí pilota Kurta na jeho sedadlo, uvidí, jak se letadlo rozsvítí a uslyší zábavné písničky a zvuky o objevování světa s přáteli.

Vzhůru do oblak

Zajíček na spinkání

Připravte se na spací party s tímto sladkým králíčkem na dobrou noc! Tento uklidňující kamarád hraje jemnou hudbu, aby pomohl vašemu děťátku klidně usnout. Ráno pak jeho svítící bříško říká, že je čas vstávat! K ovládání nastavení snadno použijete bezplatnou aplikaci Smart Connect.

Upozornění: Tento výrobek by neměl být používán v dětské postýlce.

Ke klidným snům

Obří xylofon

Nechte své děťátko uspořádat velkolepý hudební koncert! Děti mohou mačkat tlačítka, poslouchat písničky, a dokonce zahrát své vlastní písničky.

Tudy na koncert

Obří kroužky na tyči

Vaše batole je každým dnem větší a větší. Proto si zamiluje tuto obří verzi své oblíbené dětské hračky. Obří kroužky na tyči měří 35 cm a posouvá třídění, otřásání a stohování do nových výšin!

Za obří zábavou

Velký pejsek

Pořádná oslava 2. narozenin se neobejde bez velkého psího kamaráda, který si s dětmi zazpívá veselé písničky, zopakuje fráze i zvuky. A co víc, povzbudí děti k dovádění i pohybu.

Za psím kamarádem

Doufáme, že druhé narozeniny vašeho děťátka budou plné zábavy a hraní (a bláznivých čepiček a dortu).

Koneckonců dva roky jsou jen jednou.

Všechno nejlepší k narozeninám přejeme my všichni ze společnosti Fisher-Price®.

Od našich odborníků z laboratoře Play Lab

Další články

Tohle jsou tři roky!
Tohle jsou tři roky!
Přečíst
První krůčky vašeho dítěte
První krůčky vašeho dítěte
Přečíst

Objevit více

/>