Začínáme chodit

Příprava na první krůčky

Po dovršení šesti měsíců věku dítěte je jen otázkou času, kdy začne dělat první opatrné krůčky.

Budou potřebovat pomocnou ruku při "korzování" (ano, kormidlování!), od vytahování se na pohovku až po posouvání se podél konferenčního stolku.

Tady se dozvíte, co můžete očekávat, než se váš drobeček začne pohybovat, a jak můžete svému malému dobrodruhovi pomoci, aby se zorientoval a zanechal po sobě stopu (na všem).

Jděte tudy

Chodítka mohou využívat i ještě sedící děti. Ta barevná tlačítka a světýlka jsou tak zábavná! Připravte své děťátko na akci tím, že mu představíte hračku na odstrkování ještě předtím, než se postaví.

Chodítko Pejsek

Postavte se

Přitahování ze sedu do stoje je s chodítkem hračka. A jakmile si vaše dítě tuto dovednost osvojí, už se nebude dívat zpět. Zatím však neočekávejte pohyb. Tato první fáze je především o rovnováze.

Chodítko Steady Speed

Všechny pohyby

Nyní se vaše dítě cítí bezpečně na dvou nohách a chodítko bude používat mnoha různými způsoby. Sledujte, jak jednou rukou tlačí a druhou mává! Hodně chvalte a povzbuzujte.

Sebevědomá jízda

Než se nadějete, bude váš malý chodec tlačit chodítko s jistotou a bude milovat pohyby, které může dělat sám. Jen nezapomeňte dbát na jejich bezpečnost a pomáhat jim s řízením!

Stále stojím!

Nožičky vašeho děťátka už vypadají stabilně a jejich prstíky směřují dopředu jako u profíka. Veselé a interaktivní hračky budují sílu, rovnováhu a sebedůvěru vašeho drobečka.

Dětská kancelář 2v1

O krok dál

Jakmile se vaše dítě připraví na samostatnou chůzi, nic mu nebrání v tom, aby se přibližovalo. Když bude přecházet z místnosti do místnosti, může být připraveno i na to, aby mohlo používat odstrkovací hračku i venku.

Mluvící robot 4v1

Připravte se na to, že vaše děťátko dojde daleko. Než se nadějete, bude stát a chodit samostatně (a všude bude zanechávat otisky svých drobných ručiček).

Od našich odborníků z laboratoře Play Lab

Další články

Hračky k prvním narozeninám
Hračky k prvním narozeninám
Přečíst
Malý řečník
Malý řečník
Přečíst

Objevit více

/>