Hračky k prvním narozeninám

Zábavné dárky pro roční děti

Vaše dítě dosáhlo velkého milníku (a vy také!). Je čas na oslavu prvních narozenin!

Přiznejme si to. Oslavy prvních narozenin jsou opravdu spíš pro dospělé. Ale dárky (nebo krabice, ve kterých dorazí - je s nimi tolik zábavy!) jsou jen pro vaše děťátko.

Co byste tedy měli svému ročnímu dítěti koupit?

Pokud jde o nápady na dárky, společnost Fisher-Price toho na oslavu narozenin přináší opravdu hodně. Všechny tyto hračky jsou navrženy s ohledem na vývoj dětí. Takže jak si váš drobeček bude hrát, bude se také učit a rozvíjet.

Mluvící robot 4 v 1

Vaše dítě si zamiluje společné učení a růst s Mluvícím robotem 4 v 1. Tato interaktivní hračka je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem a obsahuje 3 samostatné roboty, se spoustou praktických aktivit, které mohou děti zkoumat.

Tudy za robotem

Chodítko Steady Speed

Od prvních slov až k prvním krůčkům bude vaše děťátko z oboustranného chodítka nadšené. Má tři režimy hry a děti učí abecedu, čísla i první slůvka. Pomocí písniček a zábavných frází motivuje k prvním krůčkům.

Prohlédněte si chodítko

Mluvící pejsek a Pejskova sestřička

Uvažujete o pořízení domácího mazlíčka? Tato štěňátka jsou již naučená na domácnost a také, aby vaše děťátko učila první slova, barvy, tvary a spoustu dalšího! Díky technologii Smart Stages můžete vybrat tu nejlepší úroveň pro vaše dítě. A navíc se rádi tulí.

Veselí kamarádi dětí

Hračky Linkimals

Hledáte baviče na večírky? Pozvěte na svou oslavu partu Linkimals! Když jsou tito interaktivní hudební kamarádi pohromadě, mluví, zpívají, hrají si a svítí, aby se děti mohly bavit a zároveň se učit.

Poznejte Linkimals

Farma Little People

Na farmě Little People na děti čeká spousta farmářské zábavy, od líhnoucích se kuřátek, až po veselé koníky. Při hraní uslyší zábavné písničky a fráze, díky kterým se naučí zvuky zvířat, počítání a mnoho dalšího! Farma je navržena tak, aby rostla spolu s vaším dítětem.

Prozkoumejte farmu

Little People Hasičský vůz a školní autobus

Vaše roční dítě miluje hračky s kolečky. Proč nerozjet zábavu s Little People? Sledujte, jak vaše ratolest vyráží na záchranné mise s hasičským vozem nebo se připravuje na velkou cestu do školy se školním autobusem. Všichni na palubu!

Objevte Little People

Ať už pořádáte velkou oslavu nebo plánujete komornější setkání, první narozeniny vašeho dítěte jsou kouzelným milníkem.

Užijte si společně váš výjimečný den a popřejte svému děťátku, od nás všech, všechno nejlepší k prvním narozeninám!

Koho na oslavu ještě pozvat?

Od našich odborníků z laboratoře Play Lab

Další články

Malý řečník
Malý řečník
Přečíst
Děti a hudba
Děti a hudba
Přečíst

Objevit více

/>