Zábavné dárky pro dvouleté děti

Fisher-Price-zabavne-darky-pro-dloulete-deti

Všechno nejlepší k 2. narozeninám!

Dva roky jsou pro vaše batole velkou událostí. Imaginární kamarádi jsou na oslavě jejich VIP hosty, k jejich partě se přidávají noví plyšáci a celý den se mohou dívat, jak zapalujete dort.

To je paráda, ale jaké dárky k 2. narozeninám pořídíte?

Pokud hledáte zábavné hračky pro dvouleté děti, které jim zároveň pomohou rozvíjet se, rádi vám tady u nás ve Fisher-Price poradíme.

Zde je několik nápadů na narozeninové dárky, které podpoří fantazii vašeho děťátka a budou je bavit po dlouhou dobu.

Pojďme si hrát!

Dárky pro děti k 2. narozeninám

Farma Little People a Školní autobus Little People

1.847bfdc8

Farma Little People

Uspořádejte party na farmě plné zvířátek. Vaše ratolesti si užijí spoustu zábavy, od líhnutí kuřátek až po krmení prasátek a kraviček. A díky 3 chytrým fázím Smart Stages, kdy hračka roste společně s dětmi, objeví zvuky zvířat, počítání, barvy a spoustu dalšího!

Za zvířátky na farmu

2.572662c6

Školní autobus Little People

Nadchněte děti pro jejich budoucí cesty do školy se školním autobusem Little People. Začněte zábavu stisknutím tlačítka Discovery a nechte se unést do úžasné hry plné vzrušujících světel, zvuků a písniček.

První cesty do školy

• Hasičský vůz a Letadlo Little People

3.18323bc5

Hasičský vůz Little People

Vzhůru za zachraňováním! Děti budou nadšené při vysílání hasičky Eriky a jejího partnera hasiče Karsona do akce s hasičským vozem Little People. Při hraní na děti čekají realistické zvuky, fráze a zábavné písničky.

Vyrazte za dobrodružstvím

4.9132f46e

Letadlo Little People

Připoutejte se a vzhůru za vzrušujícím dobrodružstvím s letadlem Little People! Když děti posadí pilota Kurta na jeho sedadlo, uvidí, jak se letadlo rozsvítí a uslyší zábavné písničky a zvuky o objevování světa s přáteli.

Vzhůru do oblak

• Zajíček na spinkání a Obří xylofon

6.3d9320c8

Zajíček na spinkání

Připravte se na spací party s tímto sladkým králíčkem na dobrou noc! Tento uklidňující kamarád hraje jemnou hudbu, aby pomohl vašemu děťátku klidně usnout. Ráno pak jeho svítící bříško říká, že je čas vstávat! K ovládání nastavení snadno použijete bezplatnou aplikaci Smart Connect.

Upozornění: Tento výrobek by neměl být používán v dětské postýlce.

Ke klidným snům

7.05fc0296

Obří xylofon

Nechte své děťátko uspořádat velkolepý hudební koncert! Děti mohou mačkat tlačítka, poslouchat písničky, a dokonce zahrát své vlastní písničky.

Tudy na koncert

• Obří kroužky na tyči a Velký pejsek

8.18c0b6f9

Obří kroužky na tyči

Vaše batole je každým dnem větší a větší. Proto si zamiluje tuto obří verzi své oblíbené dětské hračky. Obří kroužky na tyči měří 35 cm a posouvá třídění, otřásání a stohování do nových výšin!

10.7109702b

Velký pejsek

Pořádná oslava 2. narozenin se neobejde bez velkého psího kamaráda, který si s dětmi zazpívá veselé písničky, zopakuje fráze i zvuky. A co víc, povzbudí děti k dovádění i pohybu.

Za psím kamarádem

Doufáme, že druhé narozeniny vašeho děťátka budou plné zábavy a hraní (a bláznivých čepiček a dortu).

Koneckonců dva roky jsou jen jednou.

Všechno nejlepší k narozeninám přejeme my všichni ze společnosti Fisher-Price®.

/>