Nákupy pro miminko

Váš seznam výbavy pro děťátko

Když přijde na nákupy pro vaše děťátko, může být těžké vědět, kde začít... a kde přestat! Zejména pokud jde o výbavu a doplňky pro miminka.

Ano, tyhle malinké botičky jsou super roztomilé, ale vaše děťátko nebude hned chodit.

Podívejte, co by nemělo chybět na vašem nákupním seznamu.

Máme pro vás vše, co potřebujete, od věcí na spinkání až po uklidnění a všechno mezi tím.

Spánek

Bezpečné místo na spaní je číslo jedna! Vyberte si postýlku tak, abyste měli miminko blízko sebe a noční krmení bylo hračkou.

Prohlédněte si postýlky

Chvíle odpočinku

I ti nejmenší si potřebují na chvilku odpočinout od velkého množství nových podnětů. Přenosná postýlka bude ideálním, a hlavně bezpečným místem. Později se přemění v zábavné hrací centrum, plné aktivit pro hru v sedě i ve stoje.

Tudy k přenosné postýlce

Čas na schrupnutí

Pomozte svému děťátku spokojeně se vydat do říše snů pomocí kolotoče nad postýlku nebo hraček na uklidnění. Děti rády usínají při hudbě nebo světelné show blikajících hvězdiček.

Ke kolotočům nad postýlku

Čas na hraní

I malá miminka milují hraní a první objevy! Hrací dečky jsou ideálním místem, kde se vaše miminko zabaví a nastartuje svůj smyslový a motorický vývoj.

Podívejte se na dečky

Při nákupu věcí pro miminko je snadné se nechat unést - od vybavení na spokojený spánek, až po první hračky. Jen nezapomeňte zůstat u toho nejnutnějšího (a držte se dál od oddělení s botičkami... jenom pro teď!).

Od našich odborníků z laboratoře Play Lab

Další články

Způsoby, jak děťátko zabavit
Způsoby, jak děťátko zabavit
Přečíst
Blahopřejeme, jste těhotná
Blahopřejeme, jste těhotná
Přečíst

Objevit více

/>